Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs! Flīžu LED Profils UNI12-TILE180
UNI12-TILE180 Flīžu Alumīnija profils LED Lentām Garums: 1000mm Krāsa: Anodēts
Produkta kods: 47181441
Izpārdots
UNI12-TILE180 Flīžu Alumīnija profils LED Lentām Garums: 2000mm Krāsa: Anodēts
Produkta kods: 47181442
Izpārdots
PC OPAL Click Stikls LED lentu profilam UNI12 Garums: 1000mm
Produkta kods: 4718147-A
PC OPAL Click Stikls LED lentu profilam UNI12 Garums: 2000mm
Produkta kods: 4718147-B
PC OPAL Click Stikls LED lentu profilam UNI12 Garums: 3000mm
Produkta kods: 4718147-C
PC OPAL Click Stikls LED lentu profilam UNI12 Garums: 20m rullis Krāsa: Matēts
UNI12-TILE180 Alumīnija profila gala klapju komplekts Krāsa: Sudraba
IP20 LED Lentas 12V 24V
Mitrumizturīgas IP65-IP67 LED Lentas 12V 24V
RGB LED Lentas 12V 24V
Digitālās IC LED Lentas
220V LED Lentas - moduļi
Savienojumi un vadi
Virsbūvējami Alumīnija profili
Iebūvējami Alumīnija profili
Iešpaktalējami Alumīnija profili
Ēnojuma Alumīnija profili
Flīžu Alumīnija profili
Nosegkārbas barošanas blokiem, Stiprināšanas detaļas
Iebūvējami IP20 LED Gaismekļi
Iebūvējami IP44-IP65 LED Gaismekļi
Iešpaktelējami LED Gaismekļi
Modulārā Iebūvējamu un Iešpaktalējamu gaismekļu sistēma
Modulārās magnētiskās Sistēmas "Lusso"
Modulārie magnētiskie LED Gaismekļi "Lusso"
Magnētiskā sistēma SLIM
Classic Mini Sliedes un detaļas
Classic Mini Gaismekļi
Classic magnētiskās sistēmas sliedes
Classic magnētiskās sistēmas gaismekļi
MINI Magnētiskā Sistēma
MINI Magnētiskās sistēmas Gaismekļi
CLIP Sistēmas sliedes
CLIP Sistēmas Gaismekļi
LINE Magnētiskā lineārā gaismekļu sistēma
LINE Magnētiskās lineārās sistēmas Gaismekļi
Micro Line Magnētiskā sistēma
Barošanas bloki
Gaismekļi
Kontroles ierīces
Vadi, savienojumi
1 Fāzes sliedes un savienojumi
3 Fāzu sliedes un aksesuāri AIP-RKX
3 Fāzu Sliedes un aksesuāri AIP-SQF